Wiadomości tekstowe z przykładowymi życzeniami urodzinowymi dla wszystkich

Czy jest coś, co może zepsuć nawet piękny i trafiony prezent urodzinowy skuteczniej, niż sztampowe, banalne i nudne życzenia? Wiele osób przyzna bez wahania, że nie. To oryginalne, przemyślane życzenia urodzinowe dowodzą naszego autentycznego zainteresowania uczuciami solenizanta i szczerej chęci sprawienia mu radości.

Skomponowanie takowych nie jest jednak wcale takie proste, jak wielu osobom mogłoby się wydawać. Najlepsze życzenia urodzinowe dla rodziców, dziadków, dzieci lub wnuków są zazwyczaj sentymentalne, pełne uczuć, pisane z nutką patosu, ale jednocześnie osobiste. Życzenia dla współpracowników, przełożonych, podwładnych czy też kontrahentów i klientów muszą mieć formalny charakter i być pisane oficjalnym językiem. Bliskim przyjaciołom i rodzeństwu zazwyczaj składamy wesołe, często nawet żartobliwe życzenia. Natomiast życzenia dla ukochanego powinny mieć osobisty charakter, ale prócz nuty figlarności, powinny również tchnąć ciepłymi uczuciami.

Jeśli brakuje Ci oryginalnego pomysłu, co napisać na kartce urodzinowej dla bliskiej Ci osoby, nietuzinkowe życzenia znajdziesz na naszej stronie internetowej. Prezentujemy rozmaite niebanalne teksty, dostosowane do różnych charakterów relacji z solenizantem. Wszystkie zamieszczone tu teksty zostały przygotowane specjalnie na potrzeby tej strony internetowej, nie musisz więc obawiać się, że obdarowany te same życzenia otrzyma również od kogoś innego.

Mąż & Żona Córka & Syn Rodzice Rodzenstvo Przyjaciele Kolegów & Szef