Życzenia urodzinowe dla córki i syna

Dzień urodzin Twojego syna i córki to czas absolutnie wyjątkowy – również dla Ciebie. Składając życzenia ukochanemu dziecku, postaraj się ująć w nich jak najwięcej swej bezgranicznej miłości i przywiązania – uczucia nieporównywalnego z żadnym innym. Możesz pokusić się o udzielenie jakiejś miłej (acz niezobowiązującej) rady. Pamiętaj, że forma gratulacji dla tak bliskich Ci istot musi przybrać charakter unikatowy, wspomnij synowi lub córce o jego indywidualnych marzeniach – i życz im ich spełnienia.

Powiedz o wszystkim, co dyktuje Ci serce i rodzicielski sentyment – dzieci z pewnością docenią emocjonalny ton – dzięki niemu Twój tekst zapadnie im w serca i pozostanie tam na zawsze. Natchnienie mogą stanowić teksty, które publikuje nasz serwis – możesz z nich czerpać pełnymi garściami – wykorzystać jakiś drobny ich element, albo posługiwać się pełną, oryginalną treścią.

Pomysły na piękne życzenia dla dzieci:

«Kochana córeczko!
Już tyle czasu minęło odkąd nosiłam Cię pod sercem, a nadal czuję jakby było to wczoraj. Dziś świętujemy kolejne Twoje urodziny, z okazji których życzę Ci wielu sukcesów w szkole, bycia nadal tak wspaniałym dzieckiem jak dotychczas oraz spełnienia wszystkich marzeń.
Mama»

«Synu,
Dziś stajesz się pełnoletni, lecz dla nas wciąż będziesz naszym malutkim chłopczykiem. Życzymy Ci powodzenia w dorosłym życiu, samych radosnych chwil, przezwyciężania wszystkich trudności, realizacji planów i pomyślności we wszystkim, czego tylko pragniesz. Najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego przesyłają Rodzice.»

«Najdroższy syneczku,
Zasługujesz na wszystko, co najlepsze i w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu życzymy Ci, abyś to dostał. Oprócz tego mnóstwa radości, smakowitego tortu urodzinowego, szampańskiej zabawy na imprezie i najlepszych prezentów!
Sto lat życzą Rodzice.»

«Kochanie,
dziś Twoje urodziny, więc jak co roku wspominamy, jacy jesteśmy z Ciebie dumni! Z roku na rok nasza duma z Twoich sukcesów wzrasta coraz bardziej, a więc życzymy Ci, żeby nigdy się one nie kończyły oraz abyś Ty była zawsze tak szczęśliwa, jak dziś.
Stu lat w pomyślności życzą Rodzice.»

«Życzę Ci córeczko, żebyś zawsze umiała iść z podniesioną głową dumna z tego, kim jesteś; żebyś umiała dostrzegać piękno nawet w najmniejszych rzeczach i na zawsze pozostała dobrą osobą w głębi Twojego serca. Życzę Ci oddanych przyjaciół, prawdziwej miłości i odwagi, abyś umiała spełniać swoje marzenia. »

«Niech Ci dziś każdy ptaszek śpiewa „sto lat”, niech każda gwiazdka migocze jak świeczka na urodzinowym torcie, niech każdy kwiatek pachnie dziś dla Ciebie, a każda jabłonka niech schyla ku Tobie swoje gałązki. Niech w dniu Twoich urodzin cały świat przypomina Ci, jaka jesteś wspaniała. »

«Synku, bądź radosny i uśmiechnięty, pełen energii i wiary w siebie, miej siłę i odwagę realizować swoje marzenia i czynić dobro, dawaj innym to, co najlepsze w Tobie, a będziesz miał prawdziwych przyjaciół. Życzę Ci wszystkiego dobrego na co dzień, nie tylko w urodziny. »

«Obyś nigdy nie zboczył z drogi do celu, który sobie wybrałeś. Obyś umiał z podniesioną głową stawiać czoła przeciwnościom losu. Obyś był zawsze dobry, serdeczny, silny, wytrwały i odważny. Obyś nigdy nie zwątpił w siebie, swoich przyjaciół ani nas, Twoich kochających rodziców.»