Formalne i oficjalne życzenia urodzinowe dla szefa lub kolegów z pracy

Gdy starasz się sformułować kartę gratulacyjną, której adresatem jest kolega z pracy, szef, przełożony bądź partner, z którym łączą Cię wspólne interesy – zachowaj styl bardziej formalny, tradycyjny, raczej unikaj tonów emocjonalnych, a także żartobliwych. Możesz posiłkować się cytatem ze sławnych postaci – ich profesję warto dobrać do zainteresowań jubilata.

I tak – gdy w wolnym czasie maluje – przywołaj van Gogha albo Picassa, jeśli ceni muzykę klasyczną – znajdź fragment listów Bacha lub wypowiedzi Beethovena, skoro kocha literaturę piękną – czerp z Tołstoja czy Czechowa (itd.). Ważne, byś pamiętał o dacie urodzin takich osób i ogólnych życzeniach wszystkiego, co najlepsze – staraj się złożyć je w terminie, w sposób dyplomatyczny i na tyle powściągliwy, na ile wymagają tego Wasze codzienne relacje. Nasz serwis stanowi źródło natchnienia do tworzenia własnych kart gratulacyjnych. Z łatwością odszukasz w nim wiele pomysłów na oryginalną formę życzeń, której część lub całość idealnie wkomponuje się w treść, jaką przekażesz jubilatowi.

Jak i co życzyć koledze z pracy lub szefowi?

«Dużo radości, satysfakcji z życia rodzinnego oraz zawodowego, sukcesów na wszystkich płaszczyznach, a także spełnienia najskrytszych marzeń, pomyślności w realizacji zaplanowanych przez siebie celów oraz kolejnych lat w najlepszym zdrowiu życzy…»

«Radości, zdrowia, pomyślności, sukcesów, satysfakcji, życiowej mądrości, wytrwałości, zasłużonego odpoczynku, realizacji wszystkich projektów, cierpliwości i szczodrości dla podwładnych oraz życzenia wszelkich pożądanych w życiu zmian śle…»

«Najszczersze życzenia zdrowia, powodzenia w pracy, uzyskania wymarzonego awansu, a także wielu spokojnych chwil w rodzinnym gronie dających mnóstwo zapału do kolejnych działań i spełniania marzeń oraz dalszej pomyślnej współpracy życzy…»

«Wiele radości, zdrowia, codziennego uśmiechu, satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu udanych projektów, sprawiedliwych i uczciwych przełożonych, przyjaznych i pomocnych współpracowników, sumiennych i posłusznych podwładnych oraz rychłego awansu z okazji urodzin życzy... »

«Samych radosnych i pogodnych dni, wiele zdrowia, uśmiechu, cierpliwości, sukcesów osobistych jak i zawodowych, spełnienia wszystkich marzeń, satysfakcji z obejmowanego stanowiska oraz dalszej owocnej współpracy z nami życzy zespół...»

«W dniu Pani/Pana urodzin mamy przyjemność przesłać życzenia dobrego zdrowia, wielu radości, satysfakcji z wykonywanej pracy, dalszych sukcesów zawodowych i osobistych oraz długiej i owocnej współpracy z nami. Z wyrazami szacunku, …»