Najlepsze życzenia urodzinowe dla partnera

Zbliżają się urodziny Twojego męża lub Twojej żony? Pamiętaj, że nawet najwspanialszy prezent wiele straci na swym uroku, jeśli nie okrasisz go pięknymi, pełnymi uczucia i czułości życzeniami. Twoje słowa, którymi opowiadasz o miłości, dziękujesz za wspólnie spędzone chwile i za szczęście, którym obdarzyła Cię druga osoba, powinny stać się najważniejszym elementem upominku.

To właśnie na życzenia od Ciebie czeka z utęsknieniem partner – niech Twoja karta poruszy głęboko męża albo żonę i upewni w przekonaniu, że kochasz nieustannie i wciąż tak samo, jak podczas miesiąca miodowego, a – kto wie? – może jeszcze bardziej. Czasem trudno znaleźć czarujący „bukiecik słów”, który odda w pełni wszystko, co nosisz w sercu – wówczas nasz serwis przyjdzie Ci z pomocą. Każda z zamieszczonych tu treści gratulacji jest unikatowa, oryginalna i stworzona specjalnie dla tego portalu. Z pewnością jakiś jeden fragment lub nawet cały tekst życzeń pozwoli wyrazić indywidualne emocje i sentymenty, które grają w Twojej duszy.

Najlepsze i romantyczne życzenia urodzinowe dla żony i męża:

«Pamiętam pierwszą chwilę, kiedy Cię poznałem, delikatnie mrużyłaś oczy, próbując je ochronić przed promieniami słońca. Uśmiechałaś się przepięknie, obróciłaś głowę i wtedy ujrzałaś mnie wpatrzonego w Twoje piękno. To była najszczęśliwsza chwila mojego życia. Kochanie życzę Ci radości, uśmiechu i ogromu pozytywnej energii do realizacji własnych marzeń.»

«Nawet, kiedy jestem smutny i załamany, Ty swoją troską, uśmiechem oraz energią, potrafisz przywrócić mnie do życia. Życzę Ci byś nigdy nie traciła swojego wewnętrznego i zewnętrznego piękna, potrafiła walczyć o swoje marzenia i byś zawsze czuła się szczęśliwa będąc u mojego boku. »

«Kiedy patrzyłam na gwiezdne niebo, zawsze oczekiwałam spadającej gwiazdy, by móc wymówić życzenie. Teraz moje marzenie się spełniło, bo jesteś obok mnie, troszczysz się o mnie i z każdym dniem kocham Cię coraz bardziej. Z całego serca, życzę Ci wszystkiego, czego pragniesz, szczęśliwych urodzin. »

«Wszystkiego najlepszego! Dla mężczyzny, który zawsze jest obok mnie, wspiera mnie, słucha moich monologów, narzekań przez całe dnie i noce, który prowadzi mnie przez życie z radością, miłością, troską i oddaniem. Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych chwil, życzę Ci by tylko takie szczęśliwe momenty wypełniały Twoje życie.»

«Moja Kochana, w Dniu Urodzin chciałbym przychylić Ci nieba i życzyć, by jego czysty błękit odbijał się co dzień w Twoim radosnym spojrzeniu. Niech nie zabraknie w nim blasku i promienności, którymi tak hojnie obdarzasz mnie każdego poranka. »

«Mój Najdroższy, czegóż życzyć Ci w dzień tak wyjątkowy? Może więcej wolnego czasu, który spędzimy sami, gdzieś na końcu świata, poza zasięgiem telefonów i sygnałów cyfrowych. I jeszcze – żeby ta delikatna zmarszczka na Twoim czole, która pojawia się, ilekroć troskasz się o przyszłość – jak najrzadziej gościła na Twoim obliczu. »

«Ukochana, w Dzień Twoich Urodzin od lat wstaję wcześnie rano, by zerwać wiązankę Twoich ulubionych, polnych kwiatów. Oby Twoje dni były tak barwne i czarujące jak ich kielichy, niech nasze wspólne chwile wypełnia zawsze Twój dźwięczny śmiech. Patrz – ten skromny bukiecik słów – też cały dla Ciebie…»

«Mój Miły, dziś Twoje Urodziny! Życzę Ci, byś częściej bywał tak radosny, beztroski i szczęśliwy jak w dniu, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy. Byś wśród codziennych trosk zawsze znalazł chwilę na codzienny pocałunek i uśmiech, którym od lat zniewalasz moje serce. »