Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Jeśli urodziny właśnie obchodzą Twoi serdeczni przyjaciele, nie zwlekaj ze złożeniem miłych i kordialnych gratulacji, które zaprezentują bliskość łączących Was relacji i wywołają uśmiech na twarzach drogich Ci osób. W tekście życzeń możesz swobodnie żartować, przywoływać radosne lub sentymentalne wspomnienia, które są miłe sercu przyjaciela. Warto również napomknąć o przyjemnych wydarzeniach, które miały miejsce w ubiegłym roku, przypomnieć o osiągnięciach albo ciekawych doświadczeniach, które stały się udziałem jubilata.

Czasem Twoje uczucia najlepiej wyrazi ton emocjonalny, którym podziękujesz za czas wyjątkowej i trwałej przyjaźni. Znasz swoich przyjaciół – wiesz o ich pragnieniach i marzeniach – życz im spełnienia wszystkiego, co kryją w duszy. Jeśli szukasz natchnienia – z pewnością zainspirują Cię nasze strony internetowe. Gotowe, specjalnie przygotowane treści podpowiedzą Ci, jak ułożyć indywidualny tekst gratulacji. Z powodzeniem możesz także posłużyć się życzeniami w całości.

Co i jak życzyć przyjacielowi z okazji urodzin?

«Kochana przyjaciółko!
Żyjesz już tyle lat na tym świecie, a wciąż cieszysz się życiem jak mała dziewczynka. Życzę Ci więc kolejnych intensywnych i interesujących lat życia, które przyniosą Ci satysfakcję z każdej chwili, którą wykorzystasz w wymarzony przez siebie sposób. Sto lat życzy…»

«Najdroższy przyjacielu,
z okazji Twych urodzin składam Ci serdeczne życzenia samych słonecznych dni, wielu powodów do radości, mnóstwa miłości i harmonii w Twoim życiu, a także kolejnych lat tak wspaniałej przyjaźni. Wszystkiego najlepszego życzy… »

«Mój przyjacielu,
w tym wyjątkowym dla Ciebie dniu chcę Ci życzyć mnóstwa uśmiechu na twarzy, podróży w wymarzone miejsca, pieniędzy spadających z nieba, zdrowia bez zastrzeżeń i kolejnych lat naszej wspaniałej przyjaźni! »

«Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! Najszczersze życzenia w tym szczególnym dla Ciebie dniu, wielu radości, udanej imprezy urodzinowej przypominającej te rodem z Las Vegas, spełnienia najskrytszych marzeń i samych udanych chwil w kolejnym roku Twojego życia przesyła… »

«Dzień urodzin Matka Natura stworzyła, aby dać nam do zrozumienia, że mamy jeść więcej ciasta. Życzę Ci więc uczuć gorących jak płomienie świeczek na Twoim torcie urodzinowym, dni kolorowych i słodkich jak posypka, uśmiechów pięknych jak te czekoladowe róże i całego życia równie radosnego, jak dzisiejszy dzień.»

«Pamiętam czasy, gdy byłeś młody, silny, piękny. Życzę Ci, abyś pozostał piękny ciałem i młody duchem ... oraz abyś wciąż miał na tyle sił, by zdmuchnąć wszystkie urodzinowe świeczki bez pomocy straży pożarnej! »

«Z okazji urodzin życzę Ci ciała boskiego jak u Apollina, uśmiechu szerokiego jak u Dionizosa, odwagi jak u Odyseusza, żony wiernej jak Penelopa ... i płuc jak u Herkulesa, żebyś był w stanie zdmuchnąć te wszystkie świeczki!»

«Z okazji Twych urodzin życzę Ci wiecznej młodości muz, boskiego uśmiechu Afrodyty, uniwersalnej mądrości Ateny ... i odwagi Artemidy do tych wszystkich facetów, którzy muszą się interesować taką cudowną kobietą! »