Oryginalne życzenia urodzinowe dla brata i siostry

Jeśli urodziny Twojego brata lub siostry już niebawem – nie wolno Ci zapomnieć o złożeniu ciepłych, pełnych braterskich albo siostrzanych uczuć, życzeń. Przypomnij w nich o beztroskich zabawach dzieciństwa, czasie, gdy dzieliliście wszystkie smutki i radości, spędzaliście wspólnie wakacje i słuchaliście tych samych bajek, opowiadanych na dobranoc.

Upewnij swe rodzeństwo, że zawsze może liczyć na Twoją pomoc i wsparcie. Sprawdzi się tutaj zarówno ton emocjonalny i uczuciowy, jak i nieco lżejsze, żartobliwe akcenty. Możesz z powodzeniem przywołać wspomnienia zabawne, które wywołają uśmiech na twarzy braciszka lub siostrzyczki i sprawią, że uroczy obraz minionych chwil na powrót zagości w jej/jego sercu. Nasz serwis pozwoli znaleźć Ci inspirację do wykreowania indywidualnej karty gratulacyjnej. Wśród bogatych i różnorodnych propozycji z pewnością trafisz na tę, która – w części bądź w całości – przystaje do charakteru Twojej siostry albo brata i doskonale oddaje wszystko, co chciałbyś jej/jemu powiedzieć.

Ejemplos de mensajes de cumpeaños:

«Drogi bracie,
Jak zawsze w dniu Twoich urodzin życzę Ci wszystkiego, co najlepsze: dziewczyn, aut i podróży. Niestety nigdy się to nie sprawdza, więc dodatkowo w tym roku pożyczę Ci też pieniędzy, szczęścia i rozumu. Może w tym roku któreś z życzeń się spełni?»

«Kochana siostrzyczko!
W tym cudownym dniu życzę Ci spełnienia Twoich najskrytszych marzeń, cierpliwości do otaczającego nas świata, zdrowia, bo ono najważniejsze i tego, żebyś nie starzała się w tak zastraszającym tempie, bo dla mnie wciąż jesteś tą samą malutką siostrunią!»

«Siostro,
życzę Ci stu lat w miłości, pogodzie ducha i słońca na niebie, mnóstwa szczęśliwych chwil w gronie najbliższych, zagranicznych podróży do najdalszych zakątków świata i cierpliwości do naszych ciekawskich rodziców, a także zachowania swojej mądrości życiowej na długie lata! Sto lat moja starsza mentorko. »

«Niech Twoje uśmiechy będą tak szerokie jak karuzela, na której kręciłyśmy się, gdy byłyśmy małe, Twoje życie – piękne jak kwiatki, które rysowałaś dla mnie, Twoja pensja – wysoka jak wieże, które budowałyśmy z klocków, a Twoje urodziny – radosne jak czas, który spędzałyśmy razem w dzieciństwie.»

«Mnóstwa słodyczy, które nie tuczą, wielkiej szafy szałowych ubrań, najlepszych kosmetyków, oddanych przyjaciółek, które nie obgadują po kątach, kochającego męża, którego nie trzeba prosić pół roku, żeby naprawił zlew, a przede wszystkim – żebyś zawsze była taka wspaniała, jaką pamiętam Cię z dzieciństwa życzy siostra… »

«Długie lata minęły, odkąd byłeś kapitanem pirackiego statku, a ja Twoją wierną załogą. Długie lata minęły, odkąd uczyłeś mnie strzelać gole, budować ogromne zamki z piasku, jeździć na rowerze… Zmieniło się wiele. W dniu urodzin życzę Ci, aby mój cudowny brat nie zmienił się nigdy. »