Co życzyć z okazji "okrągłych" dziesiątek urodzinowych?

Niektóre urodziny są w jakiś sposób bardziej szczególne od innych. "Osiemnastka" jest symbolicznym przejściem w świat dorosłych. Okrągłe urodziny: dwudzieste, trzydzieste, czterdzieste, pięćdziesiąte... nie zdarzają się często.

Nierzadko stanowią one kamienie milowe w życiu danego człowieka, stają się okazją do postanowień lub wielkich zmian. Krążą o nich liczne powiedzenia. Każdy z nas chyba słyszał, że "prawdziwe życie zaczyna się po trzydziestce".

Trudno mieć więc wątpliwości, że w tak szczególnym, przełomowym dniu nasi bliscy zasługują na szczególne życzenia. Oryginalne, przemyślane życzenia z osobistym wydźwiękiem będą świetnym dowodem, że zależy nam na nich i włożyliśmy wiele wysiłku w sprawienie im radości. Skoro czytasz ten tekst, zapewne szukasz inspiracji dla takich właśnie życzeń. Świetnie trafiłeś! Kliknij na przycisk z właściwą liczbą poniżej, aby trafić na podstronę z życzeniami przygotowanymi specjalnie na dany jubileusz.

Przygotowaliśmy życzenia na okrągłe urodziny zarówno dla bliskich przyjaciół i rodziny, jak i dla osób z którymi pozostajemy w bardziej oficjalnych relacjach: przełożonych, współpracowników, klientów, dalszych znajomych. Wszystkie zamieszczone tu teksty zostały stworzone specjalnie na potrzeby tej strony internetowej i nie są publikowane nigdzie indziej. Znalezione tu życzenia możesz więc spokojnie złożyć swoim bliskim bez obaw, że już kiedyś zostały one przez nich usłyszane.

18 20 30 40 50 60 70