Specjalne życzenia z okazji 18 urodzin

Każdy z nas pamięta jak wyczekiwał na swoje 18. urodziny. Wielu z nas na długo przed magiczną datą odliczało dni, skreślając je w kalendarzu. Nie ma w tym nic dziwnego. To szczególne święto dla wszystkich. Popularna „18-tka” jest chyba tak samo ważna jak pierwsze urodziny każdego bobasa. Hucznie świętowana, bo i powód jest zacny.

Solenizant wkracza w dorosłe życie. Wkrótce dostanie dowód tożsamości i będzie mógł między innymi głosować w wyborach. Na tę okazję potrzebne są życzenia zabawne, z przymróżeniem oka, ale jednocześnie dające rady na dorosłe życie. Na tej stronie znajdziecie szeroki wybór właśnie takich życzeń. Są oryginalne i dotyczą tylko 18. urodzin. Możecie użyć tych życzeń lub potraktować je jako inspirację do własnych.

Najlepsze i wyjątkowe życzenia urodzinowe na 18:

«Teraz, gdy osiemnaście skończyłeś lat I niedługo nam pójdziesz w wielki świat Miej odwagę i siłę, by spełniać marzenia Wrażliwość, by piękno móc zawsze doceniać I serce czyste i dobre, otwartość na ludzi Bo dobroć, siła i wrażliwość zaufanie budzi»

«Możesz już głos swój oddać na posła i prezydenta Legalnie smakować wina, koniak, whiskey i likiery Życzę Ci, byś mimo to o przyjaciołach nadal pamiętał A naszej wierności był pewien jak tego, że dwa plus dwa jest cztery»

«Życzę Ci, abyś szedł pewnie ścieżką dorosłości. Abyś całą swoją wrażliwością chłonął wszystkie piękne rzeczy i przyjemności, której na niej spotkasz. Abyś całą swoją siłą i odpowiedzialnością radził sobie ze wszystkimi kamienistymi i wyboistymi jej fragmentami. Abyś całą swoją mądrością opierał się błędnym ognikom na bagnach i wszystkiemu temu, co mogłoby Cię wywieźć na manowce. W tym wyjątkowym dniu życzę Ci wszystkiego najlepszego.»

«Jak się wkrótce przekonasz, życie bywa przewrotne. W momencie, gdy osiągnąłeś upragnione osiemnaście lat, zaczynasz się orientować, że wszystkie ciekawe knajpy i tak wpuszczają gości od dwudziestu jeden. Ale głowa do góry, w końcu to twoje urodziny. Wszystkiego najlepszego!»

«Z żalem informujemy, że nasz syn osiągnął właśnie osiemnasty rok życia. Tym samym tracimy możliwość wywierania na niego presji naukowej oraz musimy zaprzestać zakazywaniu mu picia piwa w domu. Dziś nasz syn ostatecznie przestał być dzieckiem. Życzenia składają pogrążeni w rozpaczy rodzice. »

«Czy wiesz, że — Obywatel polski ma prawo udziału w referendum oraz prawo wybierania Prezydenta Rzeczypospolitej, posłów, senatorów i przedstawicieli do organów samorządu terytorialnego, jeżeli najpóźniej w dniu głosowania kończy 18 lat. Gratuluje, od dziś dotyczy to również Ciebie. »