Oryginalne życzenia z okazji 20 urodzin

To trzecie ważne urodziny w życiu każdego człowieka (tuż po „roczku” i „18-stce”). Dorosły już obywatel (bo ma dowód tożsamości) wkracza w dorosłe życie, ale tak naprawdę. 20. urodziny często związane są z wyfruwaniem z rodzinnego gniazda, czyli wyprowadzką „na swoje”, rozpoczęciem studiów, podjęciem pierwszej poważnej pracy.

W niektórych przypadkach są to pierwsze prawdziwe urodziny, które solenizant może świętować z puszką piwa, czy lampką wina. Życzenia na tę okazję powinny zawierać wskazówki dla młodego człowieka, który właśnie rozpoczyna swoją dorosłą i co ważniejsze często już samodzielną drogę przez życie. Takie propozycje znajdziecie na tej stronie. Spośród naszych oryginalnych życzeń możecie wybrać coś dla siebie. A może posłużą wam one jako inspiracja do stworzenia własnych unikalnych gratulacji.

Pomysły na życzenia z okazji 20 urodzin:

«W tym wyjątkowym dniu życzę Ci, abyś nie zapomniała, że wszystko jest jeszcze przed Tobą i abyś umiała sprawić, aby było to piękne. Abyś zawsze potrafiła zrobić lemoniadę z cytryn dawanych Ci przez życie i zbudować sobie piękny dom z kłód rzucanych Ci pod nogi.»

«Jeszcze zanim będziesz żoną męża i matką dzieci, Jeszcze zanim w firmie jako prezes przyjmiesz ważnych gości Niech Ci ostatni raz gwiazda zabawy zaświeci, A Ty wciąż korzystaj ze swojej młodości»

«Dziś, gdy stoisz przed labiryntem drzwi w dorosłe życie, życzę Ci, abyś znalazł klucz do drzwi, za którymi studia i kariera zawodowa są realizacją szczerej, prawdziwej pasji, miłość jest słodka, szczęśliwa i spełniona, a przyjaciele wierni na dobre i na złe.»

«Właśnie rozpoczęła się najlepsza dekada twojego życia. Świat stoi przed tobą otworem, więc czerp z niego całymi garściami. Patrz śmiało przed siebie I nie daj sobie wmówić, że jesteś jeszcze dzieckiem. Wszystko co najlepsze jest właśnie przed tobą. Wszystkiego najlepszego! »

«Jeżeli pięćdziesiątka to nowa czterdziestka.
A czterdziestka jest jak trzydziestka.
Idąc dalej — trzydziestka nową dwudziestką.
To na miłość boską, masz przerąbane,
Dziś zamiast dwadzieścia masz dziesięć.
A miało być tak pięknie. Najlepszego!»

«Dziś stuknęły dwie dziesiątki,
twoje życie zmienia wątki.
Dorosłości lata lecą,
a z radości oczy świecą.
Teraz zabaw się radośnie,
by w przyszłości było znośnie.
Pozdrowienia od rodziny,
w te dwudzieste urodziny!»