Pomysły na najpiękniejsze życzenia z okazji 30 urodzin

Jedne z najpiękniejszych urodzin. W myśl zasady „życie zaczyna się po trzydziestce”, wszystko staje otworem przed solenizantem. Popularna 30-tka to fantastyczny wiek. Studia ukończone, dyplom w kieszeni, wymarzona praca znaleziona lub jest na wyciągnięcie ręki. Nie jesteśmy już za młodzi na nic, ale co ważniejsze do niczego nie jesteśmy jeszcze za starzy.

Wszystko tak naprawdę stoi przed nami otworem. W dorosłym urodzinowym kalendarzu 30. urodziny są chyba tak samo ważne jak 50. Złożenie oryginalnych życzeń z tej właśnie okazji może sprawić nie lada problem. Gratulacje powinny być zabawne, ale nie „oklepane”. Skąd je wziąć? Z naszej strony. Znajdziecie tu szereg unikalnych życzeń dla 30-latków. Możecie skorzystać z gotowych propozycji lub potraktować je jak inspirację.

Co życzyć 30-latkowi z okazji urodzin?:

«Dla wrogów bądź jak lwica
Dla męża - anielica
(w nocy jak diablica)
Dla dzieci - Mama Kangurzyca
A w pracy jak smoczyca»

«Niech szef przyniesie Ci awans, o jakim tylko marzysz
Los - najlepszą przygodę, jaka może się zdarzyć
Mąż niech Ci co dzień przynosi róże, chabry, bratki
A dzieci to, co najpiękniejsze: miłość do serca matki»

«Życzę Ci, abyś umiał zbudować sobie stabilną sytuację w pracy: abyś zdobył szacunek współpracowników, posłuch podwładnych i uznanie przełożonych. Abyś zawsze umiał radzić sobie z problemami i czerpać radość z tego, co robisz. Abyś nigdy nie dał się wciągnąć w wyścig szczurów. Abyś zawsze miał czas dla żony, dzieci, rodziny. Abyś zawsze umiał znaleźć czas na wyjazd na ryby i partyjkę brydża.»

«"Obejmując z woli Narodu urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji, będę strzegł niezłomnie godności Narodu, niepodległości i bezpieczeństwa Państwa, a dobro Ojczyzny oraz pomyślność obywateli będą dla mnie zawsze najwyższym nakazem". - Jeszcze pięć lat i może sam wypowiesz te słowa.»

«Nim się dobrze obejrzałeś,
już trzydziestkę otrzymałeś.
Schowaj wszystkie swoje troski,
bo to wiek naprawdę boski.
Choć o dowód nikt nie pyta
i bez zniżek płacisz myta,
jak mawiają ludzie prości,
pełnia w tobie jest radości.
Więc do boju ruszaj śmiało,
bo doświadczeń masz za mało!»

«Trzydzieste urodziny oznaczają, że wchodzisz w prawdziwą dorosłość. To najlepsze lata twojego życia. Jesteś już dojrzały i samodzielny. Dlatego życzę Ci, aby świat stał przed tobą otworem, praca dawała satysfakcję a rodzina zawsze była bezpieczną przystanią. Niech każdy następny dzień będzie lepszy od poprzedniego. Na pewno osiągniesz sukces!»