Życzenia urodzinowe specjalnie dla 70-latka

Fantastyczny wiek. Sędziwi dziadkowie, uwielbiani przez gromadkę wnucząt, dla których zawsze mają czas obchodzą kolejne w swoim życiu „okrągłe” urodziny. Czyż sami nie pamiętamy jak lgnęliśmy do naszych dziadków. Jeden nasz uśmiech wywoływał uśmiech na ich twarzach.

Taki uśmiech to na pewno doskonały prezent, ale to przecież nie wszystko. Życzenia dla 70-latka to trudna sprawa. Chcielibyśmy zażartować, ale może nie wypada. Składanie 70-latkowi życzeń „100 lat” też nie jest na miejscu. Co więc? Życzenia powinny być emocjonalne i czułe, bez przesadnych żartów na temat wieku solenizanta. Jeśli Twoja kartka wciąż jest pusta, dobrze trafiłeś. Na naszej stronie znajdziesz fantastyczne życzenia specjalnie na tę okazję. Sprawdzą się w 100 procentach.

Inspiracje życzeń z okazji 70 urodzin:

«Życzę Ci spokoju serca i odwagi ducha w stawianiu czoła przyszłości. Życzę Ci zdrowia, uśmiechu i codziennej radości - szczerego szczęścia z teraźniejszości. Życzę Ci mądrości i dystansu w przywoływaniu tak słodkich jak i gorzkich wspomnień z przeszłości. Życzę Ci wszystkiego dobrego.»

«Życzę Ci wiele zdrowia, abyś mogła na co dzień czerpać szczerą radość z serdeczności Twoich wnuków, piękna Twojego ogrodu i relacji z Twoimi sąsiadami. Życzę Ci prawdziwego szczęścia. »

«Życzę Ci wiele radości i uśmiechu, codziennych pięknych chwil, dobrego kontaktu z dziećmi, szczerej pociechy z wnuków, a przede wszystkim: mnóstwo zdrowia i szczęścia.»

«Daleko zaszedłeś w życiu a jeszcze tyle przed tobą. Tych siedemdziesiąt lat doświadczeń, zmagań, ciągłej walki z losem wykuły z Ciebie wspaniałego człowieka. Słusznie zasłużyłeś na szacunek, jakim otaczają Cię najbliżsi. Bądź z nami jak najdłużej. Kochamy Cię!»

«Podobno siódemka to liczba symbolizująca szczęście. Z tego wynika, że w dniu twoich siedemdziesiątych urodzin twój los na kolejne dziesięć lat splótł się z pomyślnością. Tego Ci właśnie życzymy w tym niezwykłym dniu. Dziel z nami to szczęście jak najdłużej.»

«Aż trudno mi uwierzyć, że to już siedemdziesiąt lat jak jesteś. Przez te wszystkie lata obserwowałeś, jak zmienia się świat. Ludzie przychodzili i odchodzili, ale ty byłeś jak skała, na której oparłem mój świat. Dziękuję Ci, że jesteś przy mnie, służysz radą, doświadczeniem i miłością. Zostań z nami jak najdłużej.»