Krótkie, ale piękne życzenia urodzinowe

Urodziny to święto, o którym pamiętamy bez względu na to jak daleko znajduje się droga nam osoba. Dawniej, kiedy ludzi oddzielało wiele kilometrów, życzenia składano za pomocą telegramu. Obecnie zastąpiły go smsy. Taka krótka wiadomość jest wspaniałym wyrazem pamięci o osobie, która znajdować się może nawet na przysłowiowym drugim końcu świata.

Wiadomość, wysyłana za pomocą telefonu komórkowego, dosięgnie jej nawet tam i doda radości w tym wyjątkowym dniu - pozwoli poczuć się jak w domu, w otoczeniu przyjaciół. Sms to nie długa opowieść, lecz krótka wiadomość. Nie musi to wcale znaczyć, że będzie ona nudna i pozbawiona oryginalności. Ujęcie tego, co chcemy przekazać drogiej nam osobie w jednym smsie to wyzwanie dla kreatywności. Życzenia napisane w takiej formie mogą więc być zabawne i wyjątkowe – sprawdźcie sami!

Pomysł na urodzinowego SMS z życzeniami :

«W dniu Twoich urodzin życzę Ci wspaniałych przygód, wiernych przyjaciół, odnalezienia prawdziwej miłości, która będzie w stanie przezwyciężyć wszelkie przeszkody. Odwagi oraz uporu do realizacji własnych marzeń, a także uśmiechu i energii każdego kolejnego dnia. Sto lat! »

«W tym specjalnym dniu, życzę Ci chwil wypełnionych radością, pasją oraz ogromną chęcią do uczynienia kolejnego dnia jeszcze wspanialszym niż poprzedni. Realizuj siebie, rozwijaj swoje zainteresowania i nie wahaj się sięgać po marzenia!»

«Pysznego ciasta i wybuchowego szampana! Niech Twoje urodziny będą jak dzień dziecka, abyś nie musiała martwić się o pilnowanie swojej diety, beztroską zabawę w bitwę na poduszki oraz spanie do południa. Nie trać nigdy swojej pasji i pozostań, jaka jesteś!»

«Urodzinowego odpoczynku od komputera! Rozejrzyj się wokół siebie i zobacz jak barwny, niezwykły jest świat, ilu wspaniałych ludzi jest wokół Ciebie i jak wiele chwil możesz stracić skupiając się na monitorze. Najlepszego, dbaj o siebie! »

«W Dniu Urodzin ślę całą moc gorących uścisków, całusów i życzeń stu… Nie! Co najmniej dwustu lat w szczęściu i niesłabnącej radości! »

«Z okazji Urodzin życzę wielu wspaniałych chwil, spędzonych w gronie rodzinnym, czasu na realizację indywidualnych pragnień oraz uśmiechu, który nigdy nie zejdzie z Twojego oblicza.»

«Nadszedł Dzień Twych Urodzin, więc przesyłam najpiękniejsze i najszczersze życzenia wielu kolejnych, równie wspaniałych lat, miesięcy i dni, pełnych radości, satysfakcji i zadowolenia ze wszystkich Twoich poczynań i osiągnięć. »

«W Dniu Urodzin składam życzenia, by spełniły się wszystkie Twoje, nawet najbardziej skryte przed światem, marzenia, którym oddajesz się błogo każdego dnia – tuż po zmroku.»