Najpiękniejsze życzenia urodzinowe

Coraz większymi krokami zbliżają się urodziny osoby bliskiej Twojemu sercu? Od dłuższego czasu zastanawiasz się jakie życzenia wypisać na urodzinowej kartce, którą właśnie masz przed sobą. A może chcesz wysłać tylko krótkiego SMS, ale brak Ci pomysłu co w nim napisać. Chcesz przy tym, aby Twoje życzenia na długo pozostały w pamięci solenizanta. Dobrze trafiłeś.

Pomożemy Ci dobrać najpiękniejsze, najczulsze, najszczersze, najoryginalniejsze, najsentymentalniejsze życzenia urodzinowe. Są tu także najkrótsze, ale zarazem najcieplejsze życzenia urodzinowe. Wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie. I to bez względu na to, czy życzenia chcesz złożyć dziewczynie / chłopakowi, żonie / mężowi, babci / dziadkowi, mamie / tacie, najlepszemu przyjacielowi, czy po prostu sąsiadce / sąsiadowi, koledze z pracy lub szefowi. Nasze życzenia spowodują, że solenizant poczuje się wspaniale, a wokół jego serca fruwać będą motylki.

Najlepsze życzenia urodzinowe:

«Delikatne promienie słońca padające na twarz o poranku, woda uderzająca o brzeg podczas Twojego spaceru brzegiem plaży, śpiew ptaków, wzbudzający mnóstwo emocji, niezapomniany smak potraw oraz taniec w blasku księżyca. Życzę Ci umiejętności czerpania radości z tak ulotnych chwil, drobnych wydarzeń. To prawdziwe szczęście i niezwykły dar.»

«Świat jest tak różnorodny, nieodgadniony, tajemniczy i potężny. Tak łatwo można się zgubić w pośpiechu, skomplikowaniu codzienności, zatracić siebie. Szukanie bliskiej osoby może być niebywale trudne, a mimo to odnaleźliśmy się wzajemnie, stając się pokrewnymi duszami. Dziękuję Ci za to, że jesteś i życzę Ci szczęścia! »

«Jak kwiat rodzący się do życia w nowym dniu wraz ze wschodem słońca, jak niedźwiedź budzący się ze snu po zimowej przerwie, jak woda, która z odwagą i determinacją uwalnia się spod lodu po pierwszej wiosennej odwilży. Tak Ty wprowadziłeś do mojego życia światło, uśmiech i energię do życia. »

«Zamknij powieki, wycisz swoje zmysły i spróbuj zajrzeć w głąb siebie. Skup się na tym, czego najbardziej pragniesz, o czym marzysz i co jest dla Ciebie najważniejsze w Twoim życiu. Życzę Ci, byś zawsze postępował w zgodzie ze sobą, nigdy nie tracił snów, marzeń i uparcie dążył do wyznaczonych celów.»

«Czegóż Ci życzyć w Dzień Urodzin – tak uroczy i słoneczny, jak Twoja uśmiechnięta buzia o poranku? Może byś bywała mniej zamyślona i częściej promieniała swą cudowną, nieposkromioną radością, która potrafi rozproszyć nawet najciemniejszy mrok. »

«Dziś Twe Urodziny, więc do śniadania dołączam różę – i kartę. Życzę Ci, byś co rano, zawsze równie uroczo fałszując, odśpiewywał w łazience „Arię z kurantem”, której zazdroszczą Ci wszyscy sąsiedzi. I jeszcze – odrobinę więcej wolnego czasu, żebyś mógł częściej oddawać się swoim hobby i pasjom. »

«W Dniu Urodzin życzę Ci (a właściwie nam) jak najwięcej ciekawych kłótni i sporów – z nikim nie dyskutuje mi się równie dobrze jak z Tobą. Dziękuję Ci za wszystkie nasze wspólne chwile, urocze sprzeczki, a nawet zacięte scysje. Jak Ty pięknie wyglądasz, kiedy z uporem tupiesz swą filigranową nóżką! »

«Nadszedł Dzień Twoich Urodzin, więc spieszę z gratulacjami – jak każdego roku. Lecz tym razem pragnę życzyć Ci czegoś wyjątkowego, niech nowy czas w życiu obfituje w przygody, a nawet przyniesie Ci jakiś flirt, miłostkę, a może romans… Niech będzie piękny i wielobarwny – jak Twój charakter. »