Śmieszne życzenia urodzinowe

Każde kolejne urodziny to wyjątkowy dzień dla osoby, która je obchodzi a także dla jej bliskich. To oni przecież muszą zadbać, aby były one uczczone we właściwy sposób. Ten dzień powinien być pełen radości i zabawy a początkiem dla świętowania są zwykle życzenia składane solenizantowi. Mogą być one źródłem wzruszeń i powodem do śmiechu. Wybierając zabawny wierszyk jako sposób ujęcia życzeń w słowa, dodajemy solenizantowi powodów do radości podczas jego święta.

Należy jednak pamiętać, że taka forma składania życzeń nie jest odpowiednia dla każdego. Z pewnością docenią ją przyjaciele, dobrzy koledzy z pracy i rodzeństwo. Jednak chcąc uczcić święto dziadków, osób starszych lub stojących wyżej w hierarchii pracowniczej, powinniśmy wybrać bardziej tradycyjne życzenia.

Zabawne wierszyki urodzinowe często odnoszą się ironicznie do wieku osoby obchodzącej urodziny - należy więc pamiętać, że nie zawsze będą one wydawały się zabawne osobom sędziwym. Wierszyki zamieszczone na tej stronie są w pełni oryginalne, napisane z myślą o przyniesieniu radości drogim Wam osobom.

Wskazówki do stworzenia zabawnych życzeń urodzinowych:

«Właściwie to chciałem Ci dać coś unikatowego, niezapomnianego, wspaniałego, olśniewającego i powalającego z nóg! Jednak, nie zmieściło mi się do koperty, więc moje szczere chęci oraz te słowa muszą okazać się wystarczające w tej kwestii. Wszystkiego Najlepszego i spełnienia marzeń! »

«Jestem szczęśliwy z powodu Twoich sukcesów, spełnionych marzeń i tego, co udało Ci się osiągnąć na swojej drodze życiowej. Wiedz, że zawsze będę przy Tobie, będę Cię wspierał w Twoich planach. No może poza skokiem z samolotu bez spadochronu. Wtedy życzę Ci szczęścia! »

«Potężne ulewy w dni, w które zostawiłeś parasol w domu? Długie korki uliczne? Potknięcia na drodze, które nieraz wprawiły Cię w zakłopotanie i wywołały Twoją złość? To wszystko sposób natury na wyrażenie swojej pełnej pasji, ambiwalencji miłości do Ciebie. A Twoje urodziny są jej znakiem, że można zjeść więcej ciasta! »

«Z każdym rokiem koszty zakupu świeczek urodzinowych wzrastają. To wyraźny znak, że stajesz się coraz starszy, niestety nie oznacza to, że nabierasz więcej klasy i rozumu. Jestem tu, by nadać tor Twojemu życiu i wspierać Twoje pasje, do czasu aż tort zapełni się całkowicie. Wszystkiego najlepszego!»

«Mój Drogi, czyżby to już pierwszy srebrny włos na Twojej skroni? Nie przejmuj się – tylko dodaje Ci uroku – kobiety uwielbiają dojrzałych mężczyzn. Cóż, życzę Ci, byś w tym roku poznał dziewczynę, z którą spędzisz życie – żebym mogła się wreszcie przestać o Ciebie martwić!»

«Czas płynie nieubłaganie, a latka lecą, A Ty – kolejne Urodziny świętujesz jako lekkoduch i rodzinny utracjusz! Podpowiadają mi niektórzy, żebym życzył Ci ustatkowania, ale co tam! Spełniaj wszystkie swoje marzenia i plany, a jeśli na swojej drodze spotkasz tę wyśnioną – uważaj, byś jej nie przeoczył! »

«Dziś masz Urodziny – ile to już latek za Tobą? W dzień tak szczególny, spieszę złożyć Ci życzenia, by wszelkie Twe pragnienia, tęsknoty, aspiracje i ambicje urzeczywistniły się już niebawem. Obiecuję spełnić osobiście tę ich część, która dotyczy mej skromnej, acz zawsze wielbiącej Cię, osóbki… Szykuj listę pragnień! »

«Nie do wiary, dziś świętujesz bardzo okrągłą rocznicę urodzin! A pamiętam Cię, jak podkradałaś jako trzpiotka jabłka z naszego ogrodu i uciekałaś przed naszym tatą! Oby w nowym roku życia nie zabrakło Ci wrodzonej fantazji i pomysłowości oraz… jabłek we własnym ogrodzie. »